Reklam

All2MP3

All2MP32.0960

Bu indirme artık sağlanmamaktadır. Bunun nedeni programın devam ettirilmemesi, güvenli sorunu veya başka bir sebep olabilir.

Bu alternatifleri indirebilirsiniz:

AppleScript kullanarak basit MP3 çevirici

PC ya da Mac’deki her şeyin sesine geldiğinde MP3’ün kral olduğu hiç şüphesiz. Müzik veya ses MP3 biçiminde değilse, All2MP3'ün yaptığı şeyi dönüştürmenin basit bir yoluna ihtiyacınız vardır.

All2MP3, müzik dosyalarını AppleScript kullanarak doğrudan MP3 ses formatına dönüştürür. Programı başlattıktan sonra, dosyaları program penceresine sürükleyip bırakın ve hedef dosyaların kalitesini seçin. Tek yapmanız gereken All2MP3 düğmesine tıklamak ve dönüşüm süreci başlıyor. Program MPC, APE, WV, FLAC, OGG, WMA, AIFF ve WAV dönüştürür.

Uygulamanın orijinal dosyaları otomatik olarak silmesini veya saklamasını isteyip istemediğinizi seçebileceğinizden çok az seçenek var. Yukarıda listelenen önemli olanları desteklese de, tüm formatları tanımıyor. Ses kalitesi mükemmeldir ve dönüştürme işlemi hızlıdır, ancak dönüştürmek istediğiniz tam olarak hangi bit hızı seçebilmeniz güzel olurdu. Olduğu gibi, varsayılan olarak 320Kbps anlamına gelir olmasına rağmen, varsayılan 128Kbs'dir.

All2MP3, Mac için eklentiler olmadan bulabileceğiniz en basit MP3 dönüştürücülerdir - bir defaya mahsus dönüşümler için daha fazla bakmayın.

AVANTAJLAR

  • Hızlı dönüşümler
  • Ana formatları destekler
  • Sürükle ve bırak desteği

DEZAVANTAJLAR

  • Büyük gruplar desteklemiyor
  • Bit hızı seçeneklerinin ne olduğu net değil

Reklam

mac için Multimedya en fazla indirilenler

Reklam

Reklam

All2MP3 hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer All2MP3 denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

All2MP3 için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×